Paskelbta: 2021-03-03 09:43:24 CET
AB Šiaulių bankas
Kita informacija

Kvietimas į Šiaulių banko 2020 metų finansinių rezultatų ir aktualijų pristatymą internetiniame seminare

AB Šiaulių bankas, įmonės kodas 112025254, buveinės adresas Tilžės g. 149, Šiauliai, Lietuva.

AB Šiaulių bankas kviečia akcininkus, investuotojus, analitikus ir visus besidominčius į 2020 metų neaudituotų finansinių rezultatų ir aktualijų pristatymą internetiniame seminare (angl. „webinar“). Pradžia – 2021 m. kovo 9 d. 16.00 val. Seminaras vyks anglų kalba.

Banko Administracijos vadovas Vytautas Sinius bei Finansų ir rizikos valdymo tarnybos vadovas Donatas Savickas pakomentuos bendrovės 2020 metų finansinius veiklos rezultatus bei aktualijas ir po pristatymo atsakys į dalyvių klausimus.

Dėl riboto seminarui skirto laiko maloniai prašome atsiųsti klausimus anglų kalba iš anksto iki 2021 m. kovo 5 d. el. paštu: emilija.ivanauskaite@nasdaq.com.

Kaip prisijungti prie internetinio seminaro?

Visus norinčius dalyvauti internetiniame seminare, prašome registruotis aktyvuojant šią nuorodą: https://attendee.gotowebinar.com/register/4207867696478195724. Jums bus išsiųsta nuoroda prisijungti į internetinį seminarą ir instrukcija, kaip sėkmingai tai padaryti. Jungiantis į seminarą pirmą kartą, bus prašoma atsisiųsti nedidelį priedą interneto naršyklei. Internetinis seminaras bus įrašomas ir jo įrašas bus patalpintas Šiaulių banko internetiniame puslapyje www.sb.lt ir Nasdaq Baltic youtube.com paskyroje.

Kas yra internetinis seminaras?

Internetinis seminaras – internetinė priemonė, kurios metu bendrovės atsakingi asmenys komentuoja bendrovės finansinius rezultatus. Internetinis seminaras suteikia galimybę esamiems ir potencialiems bendrovės investuotojams, žiniasklaidai bei kitiems vertybinių popierių rinkos dalyviams bendrauti su bendrovių vadovais internetinėmis priemonėmis, tiesiogiai užduoti klausimus ir iš karto gauti atsakymus.

Papildoma informacija:
Tomas Varenbergas
Rinkų ir iždo departamento direktorius
tomas.varenbergas@sb.lt, +370 5 203 22 00