Publicēts: 2021-01-18 16:38:07 CET
Baltic Technology Ventures
Uzņēmuma paziņojums

AS Baltic Technology Ventures aicina uz virtuālo konferenci par otrreizējo publisko piedāvājumu

AS “Baltic Technology Ventures” aicina investorus, mediju pārstāvjus un citus interesentus piedalīties uzņēmuma rīkotajā virtuālajā konferencē š.g. 26. janvārī plkst. 10:00 (pēc Latvijas laika). Lai piedalītos vebinārā, tam ir iepriekš jāreģistrējas - detalizēta informācija zemāk.

Vebināru vadīs AS “Baltic Technology Ventures” valdes loceklis Gene Zolotarev un tā ietvaros sniegs informāciju par uzņēmuma otrreizējo publisko piedāvājumu, kā arī atbildēs uz jautājumiem. Vebinārs notiks angļu valodā.

2020. gada 4. decembrī AS “Baltic Technology Ventures” paziņoja par akcionāru lēmumu apstiprināt 2 500 000 jaunu akciju emisiju Nasdaq Baltic Alternatīvajā tirgū First North ar pārdošanas cenu EUR 0,4. Vairāk informācijas par otrreizējo publisko piedāvājumu: http://bit.ly/34deCEg

Ņemot vērā to, ka vebināram atvēlētais laiks ir ierobežots, lūdzam jautājumus iesūtīt līdz 25. janvārim uz e-pastu: marta.muizniece@nasdaq.com

Pievienošanās nosacījumi
Lai sekotu līdzi vebināram, nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un austiņas. Lai pieteiktos dalībai vebinārā, lūdzam iepriekš reģistrēties, izmantojot saiti: https://attendee.gotowebinar.com/register/5495355129878648845

Pēc reģistrācijas procesa pabeigšanas, uz norādīto e-pastu Jums tiks nosūtīta vebināra saite un instrukcijas. Pirmo reizi pieslēdzoties vebināram Jums būs nepieciešams lejupielādēt sistēmas programmatūru savā datorā, kas aizņems tikai dažas sekundes. Turpmāk, piedaloties Nasdaq Baltic organizētos vebināros, tas atkārtoti nebūs jādara.

Kas ir vebinārs?
Vebinārs ir virtuāla konference, kuras laikā uzņēmuma pārstāvis sniedz informāciju par uzņēmumu, tā darbību un attīstības plāniem. Vebinārs sniedz iespēju klausītājiem saņemt informāciju no uzņēmuma pārstāvja tiešsaistē, atrodoties jebkurā vietā, kā arī saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

AS “Baltic Technology Ventures” ir investīciju un attīstības uzņēmums, kas koncentrējas uz risku un agrīnās stadijas riska kapitāla investīcijām perspektīvos jaunuzņēmumu projektos un tehnoloģijās, īpaši tehnoloģiju, enerģētikas, biotehnoloģijas, datu drošības, plašsaziņas līdzekļu un sakaru jomās. 

 

         Kontakti:
         Adrese: Rūpniecības iela 1-5, Riga, LV-1010
         Tālrunis: +371 67783611
         
         Kontaktpersona:
         Gene Zolotarev
         Valdes loceklis
         Tālrunis: +371 67783601
         E-pasts: gene@baltictechventures.com
         
         Sertificētais konsultants:
         Svetlana Hramčenko
         SIA "Law Office Spridzans"
         Tālrunis: +371 26712718
         e-pasts: svetlana.hramcenko@spridzans.lv